23. 6. 2021 - Aktuální a vždy čerstvé informace o podmínkách výjezdu a návratu do zahraničí najdete zde:

https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021

 

4. 6. 2021 - Na základě dnešního rozhodnutí vlády Německa a vyřazení ČR z červené zóny můžeme v sobotu 19. 6. 2021 odjet do Bad Fussing!!!! Stejně tak se může konat výlet do Vídně v termínu 26. 6. 2021!!!

Těšíme se na Vás! 

 

24. 5. 2021

Naše radost z uvonění cest do Německa byla poněkud předčasná.... dle informací MZV ČR a ministerstva zdravotnictví Bavorska není v tuto chvíli turismus oficiálně povolen. Pokud do Německa pojedeme na max. 72 hodin, pak je vstup povolen pouze pro plně očkované nebo uzdravené občany ČR, ale pouze z předem vyjmenovaných důvodů..... bohužel se turistika mezi těmito důvody nevyskytuje. Bavorsko umožňuje stále jen malý příhraniční styk občanů z obou stran hranice. Odjezd do lázní Bad Fussing v termínu 12. 6. 2021 je tedy stále nejistý, na situaci jsme se dotázali přímo zastoupení bavorské vlády v ČR. Čekáme na odpověď. Děkujeme!

 

12. 5. 2021 Od zítřejšího t.j. 13. 5. 2021 lze do Německa cestovat bez testu a karantény, pokud doba pobytu nepřekročí 24 hodin! Na otevření lázní Bad Fussing stále čekáme, čeká se na na méně než 100 pozitivně testovaných na 100 000 obyvatel.

 

Milí příznivci cestování,

s nadějí sledujeme postupné rozvolňování restrikcí a především podmínky pro výjezd a návrat našich občanů ze zahraničí zpět do ČR. Situace se denně vyvíjí a nezbývá než doufat, že nedojde k zásadní diskriminaci očkovaných a neočkovaných klientů nebo k povinnosti nákladného PCR testování po návratu z evropských zemí i z jednodenních nebo víkendových výletů.

První termíny zájezdů jsou otevřené od poloviny června, kdy doufejme, nebudou žádné zásadní překážky k cestování. O situaci Vás budeme informovat.

Těšíme se na Vás.

Vaše Jukej.cz

8.5.2021

 

Vážení příznivci cestování,

děkujeme Vám všem, kdo jste nás v průběhu složitého roku podporovali a zachovali nám přízeň! Těšíme se na setkávání s Vámi, našimi milými klienty a mnohdy - za 10 let naší existence - už i přáteli. Těšíme se na spolupráci s našimi průvodci, kteří netrpělivě čekají na příznivější měsíce a také na setkání s našimi zahraničními partnery v destinacích, kam jsme byli zvyklí jezdit. V tuto chvíli jsou v prodeji výlety po Evropě od června 2021, kdy pevně doufáme, že nastane nadějnější doba pro obnovení cest za poznáním a zážitky.

Přejeme Vám hezké dny a na brzkou viděnou!

Vaše JUKEJ.cz

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek