O nás

CK Jukej vstupuje v lednu 2019 do 9. roku svého působení.

Cestovní kancelář Jukej.cz se ve své nabídce specializuje na nabídku převážně jednodenních a víkendových poznávacích zájezdů do sousedního Svobodného státu Saska, do Bavorska, Francie, Velké Británie a dalších zajímavých míst a měst v Evropě.

Naší prvotní destinací byly Drážďany – barokní skvost na Labi s desítkami muzeí, galerií, obchodních pasáží, tradičních restaurací a opravdu nepřeberným množstvím možných cílů návštěvníků ze všech koutů světa! Není cesty do Drážďan, abyste neobjevili něco nového a překvapivého.

Sasko ale nejsou jen Drážďany – je tady Míšeň se svou slavnou porcelánkou, nádherné městečko Bad Schandau s moderními lázněmi Toskana Therme, viniční zámky u Labe a letní sídla saských kurfiřtů, z nichž snad všude zanechal stopy nejen kurfiřt, ale také polský král August Silný - Popelčin slavný Moritzburg a nádherný zámek v čínském stylu PIllnitz se svým parkem a slavnou kamélií. Již čtvrtou sezónu budeme do Drážďan jezdit parníkem s naší partnerskou společností Labskou plavební z Děčína.

Kromě Saska nabízíme i poznávací zájezdy do dalších evropských historických měst – Paříže, Amstredamu, Berlína, Benátek, francouzského CHamonix, švýcarského Titlisu, bavorského Norimberku a Pasova v kombinaci s oblíbenými lázněmi Bad Fussing. Často můžete prohlídku nebo nákupy ve městě zkombinovat právě s relaxací v termálních lázních. 

Tradiční a stále populární je zájezd Perly Chorvatska a Slovinska, kde navštívíte hned několik přírodních skvostů tohoto regionu - Plitvice, Pulu, Postojenskou jeskyni a jezero Bled.

Našich výprav se zúčastňují všechny věkové kategorie příznivců pohodových cest a historie.

Klientům garantujeme bezpečnou cestu pohodlnými autobusy. 

I letos uděláme maximum proto, abychom pro Vás byli cenově a programově zajímaví a udrželi ceny našich zájezdů na úrovni, která je dostupná pro většinu zájemců o příjemné zážitky!

Buďte vítáni i Vy mezi našimi váženými klienty!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.