Nalezeny 4 zájezdy

Benátky

Karneval v Benátkách s Festa delle Marie

14.02. - 16.02.2020
autobusem

Přidejte se do průvodu masek na jedinečném karnevalu v Benátkách! Pokud Vás lákají pestrobarevné průvody, rej masek a bujaré veselí, není nic jednoduššího než se vydat s námi na benátský karneval. Během dne se projdete s průvodcem po městě, které je opravdu kulturně bohaté. Poté můžete obdivovat průvod masek a taktéž si užijete jedinečný průvod La Festa Delle Marie.

1 499 Kč za osobu

Karneval v Benátkách

21.02. - 23.02.2020
autobusem

Nechte se okouzlit pestrobarevným karnevalem v Benátkách! Překrásné kostýmy, tajuplné masky různých tvarů a významů a výjimečná atmosféra místa. Nejprve se projdete s průvodcem po nejznámějších místech tohoto města. Začnete na náměstí sv. Marka a postupně se budete proplétat uličkami města. V rámci volného času se můžete přidat k oslavám karnevalového veselí.

1 499 Kč za osobu

Velikonoční zájezd do Benátek

10.04. - 12.04.2020
autobusem

Pojeďte si užít jarního sluníčka do Benátek v době Velikonoc! Zažijete celý den v Benátkách plných historie, krásných budov a dobrého jídla. V rámci komentované prohlídky s průvodcem se dozvíte to nejzajímavější, co historie tomuto místo zanechala. Uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, zvonici Campanillu nebo benátský orloj. Večer zakončete plavbou po laguně.

1 499 Kč za osobu

Benátky a plavba na ostrov krajek Burano

08.05. - 10.05.2020(+4 termíny)
autobusem

Jeďte s námi na náš tradiční zájezd do italských Benátek a na krajkový ostrov Burano! Jako první se vydáte objevovat barevný ostrov Burano, který je proslulý svou ruční výrobou krajek. Poté lodí přejedete do samotných Benátek, kde uvidíte to nejzajímavější, co historie tomuto městu zanechala. Neminete slavný Dóžecí palác ani nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto.

1 449 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek