Nalezeny 3 zájezdy

Švýcarsko

Autosalon Ženeva

06.03. - 08.03.2020(+1 termín)
autobusem

Prozkoumejte zblízka nejnovější modely známých i neznámých značek automobilů! Nablýskané vozy čekají jen na vás! Od hostesek se dozvíte o zajímavých funkcích a často dokonce můžete sami usednout za volant vašeho vysněného vozu. A pokud vás záře metalízy unaví, můžete se vydat do historického centra Ženeva a podívat se třeba k fontáně na jezeře.

1 999 Kč za osobu

Visutý most na hoře Titlis, Engelberg a historický Luzern

22.05. - 24.05.2020(+1 termín)
autobusem

Vyzkoušejte rotační lanovku Titlis Rotair, na jejímž konci Vás čeká vrchol hory Titlis s visutým mostem vysoko nad propastí! Vyzkoušet můžete i snowpark, kde jsou sáňky nahrazeny nafukovacími kruhy. V městečku Engelberg pak můžete navštívit třeba klášterní sýrárnu. Na závěr dne navštívíme historický Lucern se slavným dřevěným mostem.

2 099 Kč za osobu

Okruh kolem Ženevského jezera a Savojské Alpy

10.06. - 14.06.2020
autobusem

Zažijte to nejlepší, co nabízí Ženevské jezero! Nejprve prozkoumáte královský hrad Chillon, projdete se po letovisku Montreux, navštívíte vinice v Lavaux a zavítáte do multikulturní Ženevy. Poté se na skok podíváte do romantického městečka Annecy a jako třešničkou na dortu bude výjezd lanovkou na vrchol Aiguille du Midi, odkud získáte ten pravý rozhled na svět kolem vás.

5 690 Kč za osobu
Přihlaste se k odběru novinek