Školní výlety

JEDNODENNÍ ŠKOLNÍ VÝLETY NA KLÍČ

Návštěva německých Drážďan a Popelčina zámku Moritzburg, kde probíhá výstava Tři oříšky pro Popelku

 

Vážení pedagogové,

jménem cestovní agentury Hello Tour bychom Vám rádi nabídli nezapomenutelný školní výlet za bezkonkurenční cenu.  Jsme specialisté na jednodenní zájezdy do německy mluvících zemí a zároveň se můžeme prezentovat dlouholetými zkušenostmi s pořádáním volnočasových aktivit ve školním prostředí. Výjimečný úspěch u našich zákazníků trvale zaznamenávají Drážďany a zámek Moritzburg, který se nachází na jejich předměstí.  Protože se na zámku Moritzburg natáčela slavná filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku a v období od 5. listopadu 2011 až 28. února 2012 zde probíhá tematická výstava Tři oříšky pro Popelku, rozhodli jsme se tento turisticky atraktivní cíl nabídnout i formou školního výletu. Věříme, že pro děti i pedagogy by se celodenní výlet do Saska stal nezapomenutelným zážitkem za velmi dostupnou cenu.

formulář<span lang="CS" style="font-size:11.0pt;line-height: 150%;font-family:" calibri","sans-serif";times="" new="" roman";color:red;"=""> nebo přímo na náš email  hellotour@hellotour.cz . Z důvodu vysokého zájmu doporučujeme včasné objednání termínu.


V ceně výletu je:

  • 5 míst zdarma pro pedagogy a jejich doprovod. Zbylá místa nemusí být obsazena pouze dětmi, speciální zlevněná cena se vztahuje i na jejich rodiče či jiné osoby se školou spřízněné.
  • Doprava pohodlným autobusem tam i zpět. Místo nástupu i čas odjezdu a příjezdu záleží na Vás. Autobus můžeme například přistavit k Vaší škole.
  • Zkušená průvodkyně, specialistka na tuto destinaci. Navíc má zkušenosti se školními zájezdy.
  • Veškerá organizace, výlet je opravdu na klíč. Stačí nám sdělit Vaše představy, kterým výlet rádi přizpůsobíme.
  • Návštěva Drážďan a zámku Moritzburg. Pro vstup na tematickou výstavu Tři oříšky pro Popelku platí skupinové snížené vstupné 2,50 - 3,50 €.
  • V závislosti na Vašem přání a věku žáků může být součástí výletu i soutěž o tři DVD Tři oříšky pro Popelku.

 

Počet míst autobusu

Počet míst zdarma

Počet placených míst

Cena za místo

Cena celkem

49

5

44

420 Kč

18 480 Kč

57

5

52

400 Kč

20 800 Kč