Kam jezdíme

Cestovní kancelář Jukej se specializuje především na jednodenní cesty do sousedních států České republiky. Nejčastěji s námi můžete zamířit do historického německého města Drážďany, které potěší široké spektrum cestovatelů. Najdete zde  nespočet ojedinělých galerií a muzeí, příjemných restaurací i hospůdek, obdivuhodné historické památky originálně zrenovované nebo dokonce nově postavené podle původních plánů po válečném bombardování Drážďan a v neposlední řadě obrovskou nákupní galerii a třídu, kde si zvláště během slevového období nakoupíte za v České republice nevídané ceny. Drážďany si naši klienti rychle oblíbili a někteří se sem s námi vydávají již po několikáté. Patříme také mezi první agentury v České republice, které zorganizovaly tématický výlet za drážďanskou muzejní a galerijní nocí, kdy si návštěvníci mohli za malý poplatek  prohlédnout téměř všechna místní muzea a galerie, například Německé muzeum hygieny, Skleněnou manufakturu Volkswagen, zámek Pillnitz nebo obrazárnu Starých mistrů.

Kromě tradičních zájezdů do Drážďan pořádáme také cesty kombinované - návštěva Drážďan je spojena s další zajímavostí v saském regionu. Takto jsme se vydali na den otevřených dveří do míšeňské porcelánky, kde jsme obdivovali tradiční výrobu porcelánových figurek. Výroba byla předváděna zaměstnanci manufaktury, k prohlídce byly otevřeny téměř všechny výrobní budovy v porcelánce. Navštívili jsme také zdejší muzeum, kde jsou k vidění vrcholné kousky tohoto uměleckého řemesla.
Dalším komninovaným zájezdem je spojení návštěvy Drážďan se zastávkou v malém městečku Bad Schandau, kde se nacházejí originální termální lázně s bazénem, ve kterém můžete vyzkoušet relaxaci s poslechem  podvodní hudby a pozorovat světelnou projekci v kopuli nad hlavou. A protože jsme v Sasku, nemůže chybět prohlídka některého z mnoha zdejších barokních zámků, skvostů  především z doby kurfiřta Augusta II. Silného. Nabízíme zámek Pillnitz a slavný Popelčin zámek na ostrově Moritzburg.

V neposlední řadě je našim cílem Vídeň, kde cestovatelé  obdivují ohromující architekturu, významné galerie a také mohou nasát místní kulturní atmosféru. A pochopitelně ochutnat pravý sacher a lahodnou vídeňskou kávu. Jet s námi můžete také do bavorského Pasova a největších lázní v Evropě Bad Füssing, do nejslavnějšího města na laguně Benátek, oblíbené nádherné Budapešti, do Norimberku a nově také na Istrii do městečka s křišťálovou vodou Rabacu.

Zároveň však připravujeme i zcela nové destinace, o kterých věříme, že naše stálé i nové klienty zaujmou.